Slevy hudebních nástrojů

Pro všechny zapsané žáky do této hudební školy jsou poskytovány tyto slevy a výhody:

• Zdarma notové materiály
Podmínkou je šetrné zacházení žáka s notovými materiály po celou dobu výuky a zaplacení plné výše školného na následující pololetí, ke kterému se notový materiál vztahuje. Nesplní-li žák výše uvedené podmínky a zároveň obdržel notový materiál, je povinen ho nepoškozený vrátit škole.

10 % sleva na opravy kytar
Opravy provádí p. Pavel Hlaváček - tel.: 603 786 549.

• Slevy v prodejnách hudebních nástrojů
V prodejně „Groove Music“ (
Sladkovského 458, Pardubice):
- až 10 % na nákup neelektronických hudebních nástrojů,
- nákup elektronického zboží (klávesy, komba) za internetovou cenu,
- až 10 % na nákup příslušenství všech hudebních nástrojů v minimální pořizovací ceně 100,- Kč.

V prodejně „U Merkura“ (Na Staré poště 508, Pardubice):
- 5 % na nákup veškerého neakčního zboží (při nákupu přes e-shop je k uplatnění slevy nutný odběr zboží na prodejně, obchod se kromě hudebních nástrojů specializuje na ozvučovací techniku).

Slevový leták obdrží žák u svého učitele, kde bude jméno žáka, razítko a podpis školy. Tento leták odevzdá při nákupu zboží v příslušných prodejnách hudebních nástrojů.

Sourozenecká sleva ... 600 ,- Kč/rok
Platí napříč hudebními obory - vždy je potřeba předložit doklad o zaplacení plné výše školného od 1. sourozence.

Rodičovská sleva ... 600 ,- Kč/rok
Touto slevou dáváme větší šanci hrát na nástroj i rodičům přihlášených dětí.
Platí napříč hudebními obory - vždy je potřeba předložit doklad o zaplacení plné výše školného od dítěte (rodiče).

Pozn.: sourozenecká nebo rodičovská se poskytuje jen 1x v rámci rodiny - tedy max. na jednoho příbuzného (např. když jsou přihlášeni: sourozenec, sourozenec, rodič - sleva je max. 600,- Kč/rok). V případě, že se krátí školné, krátí se poměrně i tyto slevy.

• 10 % sleva na veškerý sortiment (CD, DVD, zpěvníky, knihy, atd.) mimo akčního zboží v knihkupectví Luxor (Palackého 2549 a 17. listopadu 228). Leták umožňující tuto slevu si může každý žák naší školy vyžádat opakovaně u svého učitele a potom ho při nákupu odevzdá v prodejně.

Možnost přihlášení v kterémkoli věku (omezen je pouze min. věk) a v kterémkoli stádiu dovedností (žák bude zařazen do skupiny žáků se stejnými dovednostmi).

• Odborná pomoc při koupi nového či použitého nástroje.

Mapy a stránky prodejen hudebních nástrojů poskytujících slevy:
Groove music    (www.groovemusic.cz)
Hudebniny U Merkura   (www.umerkura.cz)

Mapa prodejny hudebních nosičů a doplňkových notovin poskytujících slevy:
Music Shop