Hudební obory:

POLOLETNÍ ZÁPISY od ÚNORA 2024 pro nové žáky i dospělé:
1. ZÁPIS - do učeben na ZŠ STUDÁNKA bude ve STŘEDU  7. 2. 2024 v 19:00 v učebně HV
Obory:  akustická kytara, klávesové nástroje, populární zpěv, zobcová flétna, ukulele, angličtina v hudbě, elektrická kytara (ta jen po dohodě)

2. ZÁPIS - do učeben na ZŠ ZÁVODU MÍRU bude ve ČTVRTEK  8. 2. 2024 v 18:00 - zadním vchodem a pak doleva
Obory: akustická kytara, klávesové nástroje, populární zpěv, zobcová flétna, ukulele, angličtina v hudbě, elektrická kytara, basová kytara

Přihlášku je lépe poslat předem na email (martin.chm@gmail.com):

Zábavná a efektivní forma výuky (skupinová i individuální).
Je lepší zpívat si a hrát, než koukat na negativní zprávy v TV nebo na internetu :)
Běžně připojujeme online - využíváme synchronní videovýuku v případě karantén apod.
Navštivte náš facebook či instagram - fotky a videa z akcí HŠ (hs_martina_chmelare).
Budeme se těšit nejen na nové hudební zážitky :)

Všem příznivcům naší hudební školy přejeme příjemný nový rok 2024 a co nejvíce hudebních zážitků :)
Fotky i videa z koncetů sledujte na našem facebooku nebo instagramu (hs_martina_chmelare).

Naši žáci vystoupí na Pernštýnském náměstí v rámci Adventu s vůní perníku v neděli 10. 12. 2023 od 14 hod. Zazní české i anglické písně nejen z filmů a pohádek 🙂 ☃️🎄🎤
Přijďte místo "shonu mezi regály" si s námi zazpívat či jen nás nějak podpořit. Letos slavíme "20 let" našeho působení v Pardubicích 🙂 🎸🎉

Oslavy 50. výročí sboru Skřivánek s hostujícím sborem Broučci ze ZŠ Závodu míru, na kterých se naše HŠ již tradičně výrazně podílela, a to aranžmá, sólisty, instrumentálním doprovodem, organizací i vybavením včetně zvukových zkoušek.
Jsme moc rádi, že to nakonec vyšlo a zde jsou fotky ze slavnostního koncertu ve Východočeském divadle v Pardubicích:
FB: https://www.facebook.com/profile.php?id=100054562265039
IG: hs_martina_chmelare

Město Pardubice podporuje finančně naši školu.

Výuka je vhodná pro malé děti, studenty i dospělé

Cíle výuky:

"Naučit se Bavit Hrát"