Do této hudební školy se můžete přihlásit kdykoliv v průběhu roku.

Vždy je ale lépe přijít na jeden z řádných zápisů, kde sestavujeme jednotlivé skupinky žáků podle oboru a jejich dovedností. Výhodou je také to, že můžeme poradit a ihned vyřešit formu výuky (skupinová, individuální), probrat společné časové možnosti (tzn. čas učitele, žáků a časový prostor učebny). Dále dostanete další informace, které nejsou k dispozici v elektronické podobě (např. naše desatero - "Pomůže žákům i nám", které si vyžádejte v případě neúčasti na jednom z řádným zápisů u svého učitele). Přihlášky jsou k dispozici vytištěné i na řádných zápisech. V případě zaslání přihlášky na email ji již na zápis nenoste (bude tam již připravena).

S vyplněnou přihláškou se dostavte na řádný zápis nebo ji zašlete před řádným zápisem na martin.chm@gmail.com. Přesné termíny zápisů jsou uvedeny vždy včas v aktualitách.
Nemůžete-li se přihlásit na jednom z řádných zápisů, zašlete přihlášku také na martin.chm@gmail.com a dohodneme následně podrobnosti telefonicky.

Zaslání kompletně vyplněné přihlášky není závazné, stává se závazným po dohodě formy (skupinová, individuální) a termínu výuky.
Máme také nástroje již na to, když se přihlásí začátečník nebo i pokročilý žák mimo termín řádného zápisu. Lze ho zařadit  (v případě odpovídajících dovedností) do dané skupinky nebo jestliže tento žák nedosahuje úrovně dané skupinky žáků, lze to dohnat např. v tzv. individuálním pravidelném či nepravidelném režimu (viz individuální výuka). Zařazení do dané skupinky lze např. v následujícím pololetí, až se jí žák dovednostně vyrovná.

Elektronická přihláška

Řádné zápisy

Klikněte na PŘIHLÁŠKU a uložte si přihlášku na svůj disk (formát doc)

Vyplněnou přihlášku zašlete na martin.chm@gmail.com

V každém školním roce pořádáme 2 zápisy nových žáků:
1. zápis ... v polovině září
2. zápis ... začátkem února
Přesné termíny jsou vždy včas v aktualitách

Přihlášku lze zaslat ve formátu DOC, ale lépe podepsanou např. v PDF nebo nascanovanou jako obrázek JPG. Přihlášený žák přihlášku v následujících letech již nevyplňuje. Vyplňuje ji znovu pouze v případě, že by se hlásil na jiný než navštěvovaný obor. V případě rodinných příslušníků nebo hlásí-li se žák na více oborů najednou, stačí vyplnit pouze jednu přihlášku, podmínkou je však jednoznačnost dobrá přehlednost vyplněných údajů, jinak se vyplní přihláška zvlášť.