Příprava ke studiu na základních, středních a vysokých školách (příprava na pedagogickou fakultu i v době jejího studia)

Věková kategorie:
odpovídá danému stupni školství

Přípravou ke studiu na daném stupni školství dáváme možnost zdokonalení všem, kteří mají problémy v hudební oblasti a chtějí nebo potřebují to aktuálně či v budoucnu překonat. Tyto problémy mohou vznikat na úrovni základní, střední školy včetně školy pedagogického typu (na vysokých školách zaměřených na předškolní vzdělávání a vzdělávání na 1. stupni ZŠ).  Výuka probíhá velmi efektivně a příjemně, se zaměřením na dané požadavky dané školy (máme i vlastní zkušenosti z PdF včetně státní závěrečné zkoušky z hudební výchovy a obhajoby diplomové práce na katedře HV).

(Forma výuky se v případě přípravy na ZŠ, SŠ a VŠ předpokládá spíše individuální, ale nebráníme se i vzniku případné skupinky)
Výše školného pro skupinovou formu výuky je v přihlášce. V případě dvoučlenné skupinky platí minimální hranice ceny odpovídající individuálnímu nepravidelnému režimu. Školné se vypočítá jako "aktuální cena individuálního nepravidelného režimu" x "počet výukových jednotek za dané pololetí". Tato částka se rozdělí poměrně mezi oba žáky.
Výše školného pro individuální formy výuky je podrobněji popsána v sekci "individuální výuka"
Tyto ceny jsou minimální a dle náročnosti programu a dohody může být stanovena  i cena vyšší.

Příprava ke studiu na VŠ zahrnuje
: Příprava ke studiu na ZŠ a SŠ by mohla zahrnovat: Co všechno žák potřebuje na výuku?:

Výuka probíhá jednou týdně, pokud nevznikne jiná dohoda.

Lektor:
Mgr. Ing. Martin Chmelař - absolvent Univerzity Hradec Králové - Pedagogické fakulty se státní závěrečnou zkouškou z hudební výchovy s didaktikou, obhajoba diplomové práce v oblasti práce s pěvecky a hudebně nerozvinutými dětmi